Treningi indywidualne

(Regulamin: na dole strony)

Trening personalny jest indywidualnie dopasowany do każdego uczestnika, do jego możliwości, kondycji, stanu zdrowia czy wreszcie samopoczucia. Praktycznie 100% czasu treningu poświęcone jest na osiągnięcie indywidualnych celów treningowych. Trening jest maksymalnie bezpieczny , gdyż prowadzi go trener i magister fizjoterapii w jednej osobie. Z zajęć na zajęcia intensywność treningu oraz rodzaj treningu, jak również dobór ćwiczeń ulega zmianie, w przypadku gdy chcemy stale stymulować układ mięśniowy, nerwowy oraz krążeniowo-oddechowy. Treningi personalne prowadzimy w domu Klienta, w terenie , bądź też na sali treningowej , która znajduje się w pobliżu miejsca zamieszkania trenującego.

W zależności od wyznaczonych celów przez Klienta, ćwiczymy bez sprzętu oraz także ze sprzętem ( TRX, Bosu, Rip treinery oraz inny). W przypadku gdy klient chce realizować swój trening poprzez Kung Fu także to robimy. Wybieramy to, na co chcemy położyć największy nacisk np. elementy samoobrony , walki sportowej, czy też tradycyjny trening .

Nasz mobilny charakter to oferta dla osób, którym brakuje systematyczności wiążącej się z brakiem czasu i możliwości dotarcia na trening. Umówimy i zaplanujemy program ćwiczeń specjalny dla Ciebie. Zrealizujemy go w miejscu Tobie dogodnym, a innowacyjne metody treningowe pozwolą nam osiągnąć cele w wyznaczonym czasie.

Istnieje możliwość zapisu na cykl zajęć indywidualnych, o stałej porze – opcja „KARNET” obowiązująca przez cały rok szkolny.

REGULAMIN – treningi indywidualne


ZAJĘCIA INDYWIDUALNE REGULARNE O STAŁEJ PORZE (KARNET) przez cały dany rok szkolny

  1. Płatność za zajęcia indywidualne w opcji KARNET  – z wyłączeniem świąt oraz dni wolnych od zajęć dydaktycznych – dokonywana jest z góry do 5-go danego miesiąca (koszt zajęć * planowana liczba zajęć zgodna z harmonogramem wysyłanym mailowo) na konto 61 1050 1445 1000 0090 8250 5968 – odbiorca: Rehabilitacja & Kung Fu sp. z o. o.
  2. Odwołanie zajęć z opcji KARNET: możliwość bezpłatnego odwołania dwóch treningów w ciągu roku szkolnego (rozliczenie oraz zwrot za odwołany trening nastąpi w czerwcu, na koniec II semestru szkolnego).
  3. W przypadku odwołania zajęć przez prowadzącego: kolejny karnet miesięczny zostanie pomniejszony o niewykorzystaną kwotę
  4. Uczestnik decyduje w momencie rozpoczynania cyklu treningowego, czy preferuje zajęcia w formie treningów na żywo, czy też w formie zdalnej.
  5. Uczestnictwo w zajęciach indywidualnych oznacza zaakceptowanie powyższego Regulaminu.