Treningi personalne

Trening personalny jest indywidualnie dopasowany do każdego uczestnika, do jego możliwości, kondycji, stanu zdrowia czy wreszcie samopoczucia. Praktycznie 100% czasu treningu poświęcone jest na osiągnięcie indywidualnych celów treningowych. Trening jest maksymalnie bezpieczny , gdyż prowadzi go trener i magister fizjoterapii w jednej osobie. Z zajęć na zajęcia intensywność treningu oraz rodzaj treningu, jak również dobór ćwiczeń ulega zmianie, w przypadku gdy chcemy stale stymulować układ mięśniowy, nerwowy oraz krążeniowo-oddechowy. Treningi personalne prowadzimy w domu Klienta, w terenie , bądź też na sali treningowej , która znajduje się w pobliżu miejsca zamieszkania trenującego.

W zależności od wyznaczonych celów przez Klienta, ćwiczymy bez sprzętu oraz także ze sprzętem ( TRX, Bosu, Rip treinery oraz inny). W przypadku gdy klient chce realizować swój trening poprzez Kung Fu także to robimy. Wybieramy to, na co chcemy położyć największy nacisk np. elementy samoobrony , walki sportowej, czy też tradycyjny trening .

Nasz mobilny charakter to oferta dla osób, którym brakuje systematyczności wiążącej się z brakiem czasu i możliwości dotarcia na trening. Umówimy i zaplanujemy program ćwiczeń specjalny dla Ciebie. Zrealizujemy go w miejscu Tobie dogodnym, a innowacyjne metody treningowe pozwolą nam osiągnąć cele w wyznaczonym czasie.