Pokazy

W ofercie Szkoły Sztuk Walki Tygrys są pokazy na różnego rodzaju imprezach. Plan pokazu jest przygotowywany z uwzględnieniem potrzeb i możliwości zamawiającego.

W ofercie znajdziemy tradycyjne formy ręczne oraz z różnorodną bronią chińską, taką jak szabla, kij, miecz, wachlarz, halabarda, flaga , trójząb, ławeczka, cep, noże motyla oraz inne. Na naszych pokazach nie zabraknie tradycyjnego Tańca Lwa, który w kulturze chińskiej przynosi szczęście i pomyślność. Każdy pokaz zawiera krótką prelekcje dotyczącą tego, co widzowie zobaczą, po pokazie proponujemy udział w mini szkółce sztuk walki, gdzie każdy z oglądających będzie mógł spróbować swoich sił.

Proponujemy także udział w w walce na miękkie repliki szabli chińskich (osoby walczące są ubrane w pełny strój ochronny – pancerz, kask, nagolenniki, który zapewniamy) oraz oferujemy możliwość spróbowania walki w lekkim kontakcie. Po każdym pokazie jest czas na wspólne zdjęcia z uczestnikami oraz z różnorodną chińską bronią. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się zdjęcia z Chińskim Lwem.

Zapraszamy do obejrzenia filmów , lecz tylko pokaz na żywo może oddać prawdziwe piękno i siłę kung fu.

Jeśli chcesz przeżyć niesamowite chwile, mieć super urodziny, bądź chcesz aby Twoja impreza była zapamiętana napisz do nas, a przygotujemy ofertę specjalnie do Ciebie.