Obozy sportowe

Obóz

Nasze obozy to nie tylko sport ale też goście i wyjątkowe atrakcje!

 

Podczas pierwszego zimowego obozu mieliśmy zaszczyt gościć imperialistycznych przedstawicieli Polish Garrison 501st Legion. Uświetnili nasz wyjazd turniejami, z chęcią odpowiedzieli na wiele pytań, a wreszcie spełnili dziecięce marzenia o spotkaniu ulubionych postaci z sagi „Gwiezdne Wojny”…

 

sw

 

Na jednym z letnich obozów zostaliśmy odwiedzeni przez specjalistkę gry na Misach Tybetańskich, Dorotę Kowalską. Młodsze dzieci wzięły udział w fascynujących warsztatach z wykorzystaniem tych tajemniczych instrumentów, a młodzież i dorośli mieli okazję wysłuchać relaksującego koncertu.

misy

Dzieciaki na drugim obozie zimowym  wysilały swoją wyobraźnię i tworzyły poruszające się budowle z klocków LEGO, dzięki Warsztatom Robotów. A po długim czasie ciężkiej pracy wreszcie przyszedł czas na pojedynek pomiędzy machinami! Co za emocje!

lego

Na każdym obozie jest pewien „gość specjalny”; na letnim obozie dla dzieci
2015r. tworzyliśmy mydło razem z „Pianą Mydlaną”… Wybieraliśmy własny kolor, zapach, aż wreszcie elementy estetyczne naszego mydełka. To świetna zabawa zarówno dla młodszych i dla starszych! A po godzinie już mogliśmy podziwiać efekty naszej pracy.

mydło

Rozwijamy się we wszystkich kierunkach. Uczestnicy naszych zajęć na letnim wyjeździe  uczyli się podstaw akrobatyki razem z jej instruktorem Danielem Kubatym. Fikołki, stanie na rękach albo na głowie to już dla nas pestka ;)

 akro

Awantura o Czekoladę to już nasza obozowa tradycja. W puli znajduje się kilkadziesiąt tabliczek do wygrania… wystarczy tylko dobrze odpowiedzieć na pytanie ;)

avantura

Podczas Akademii Jedi dzieciaki mogły się poczuć jak prawdziwi gwiezdni rycerze! Uczymy posługiwania się mieczem w walce oraz organizujemy budzące niesamowite emocje turnieje. Moc jest w nas silna!

jedi

Trening bez zmysłu wzroku? Czemu nie! Tory przeszkód z zasłoniętymi oczami? Proszę bardzo! Spacer po okolicy, niby w środku nocy? Załatwione! Spokojnie, nikomu nie stanie się krzywda, opiekunowie i troskliwi koledzy czuwają.

bez wzroku

Ale zabawa to nie wszystko co czeka na naszych wyjazdach… Edukacja także jest ważna. Dlatego coraz częściej organizujemy wykłady, między innymi pomagające w zrozumieniu działania ciała człowieka, zwiększenia efektywności własnych treningów lub bezpiecznemu uprawianiu sportu.

wykłady

 

Na każdym niemal obozie organizowany jest turniej walk Sanda w którym dzieciaki mogą sprawdzić swoje umiejętności w praktyce. To świetne ćwiczenie rozwijające refleks i koordynację ciała… i przynoszące wiele satysfakcji.

turniej

 

Na koniec każdego naszego obozu rozdawane są puchary   „Młodego Wojownika”. Dzieci podczas trwania całego wyjazdu pracują na ten tytuł między innymi zachowaniem, jak i zaangażowaniem w treningi. Zdobyć taki puchar to nie lada wyzwanie, ale radość jest potem wielka.

 

 

puchary

Każdy z uczestników otrzymuje pamiątkowy medal, którego kolor jest  zależny ilości punktów , które zdobył w poszczególnych konkurencjach.

medale

A na zakończenie obozu:  medale, puchary, upominki… Wszyscy otrzymują tygrysowe gadżety. Każdy znajdzie coś dla siebie; czapki, naklejki, przypinki, worki na buty, klubowe szaliki albo odblaski… Ładne i praktyczne ;) Noś je z dumą!

gadżety2

Zobacz filmy z obozów!

Ferie: Koninki 2014

Wakacje: Zakrzów 2014


Wakacje: Zakrzów 2014